Przechowalnia opon

Pushing by the hands. Mechanic holding a tire at the repair garage. Replacement of winter and summer tires.

Zakup opon to inwestycja na kilka lat, a właściwe przechowywanie ma bardzo duży wpływ na ich żywotność, jak i zachowanie parametrów.
Jako użytkownicy samochodu, wiemy z własnego doświadczenia jak uciążliwa jest sezonowa wymiana opon. Wielu z nas niechętnie zabiera się do tej czynności. Trzeba wyjąć opony z piwnicy, balkonu itp. załadować je do samochodu i przyjechać do zakładu wulkanizacyjnego, a z oponami na których jeździliśmy do tej pory czynność niestety trzeba powtórzyć. Więcej informacji o oponach znajdzesz w naszym poradniku.

Składowanie opon w niewłaściwych warunkach powoduje wietrzenie i pękanie gumy, a także ich odkształcanie się. Aby zahamować postęp zmian starzeniowych opon, należy przechowywać je w miejscu czystym, chłodnym, zacienionym i suchym, z daleka od ostrych przedmiotów, chemikaliów oraz przedmiotów iskrzących.


Tym, którzy nie mają takiej możliwości, Szik (serwis Tyczyn) oferuje usługę przechowania opon.
Powierzone nam opony są składowane w profesjonalnym magazynie, w warunkach zgodnych z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon, dzięki czemu zachowują swe właściwości przez cały okres składowania. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo państwa opon i felg w naszym magazynie, obiekt w którym są przechowywane opony jest monitorowany 24 godziny na dobę z zapisem nagrań do jednego miesiąca wstecz co w znacznym stopniu podwyższa bezpieczeństwo twoich opon i kół.

Z usługi przechowywania opon może skorzystać każdy kto dokona wymiany opon w serwisie w Tyczynie.

Na sezonową wymianę opon zapraszamy również do naszego serwisu przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie.